KOMETA 72 obyčajný kľúč čierna K-516-72/P2
Kód produktu 26058
EAN 5901821970211
Čierna farba Typ rukoväte: Dlhé kovanie Typ otvoru: OK Veľkosť zámku: 72 mm Systém: obojstranná pružina Funkcia systému: spontánny návrat rukoväte do vodorovnej polohy Strana: Univerzálna Použitie: Vnútorné dvere 40-62mm Vreteno: 8 x 8 mm Dĺžka čepele: 98 mm Materiál: ZnAl Moderný dizajn   Sada...