KOMETA 90 WC čierna K-518-90/P2
Kód produktu 26062
EAN 5901821970365
Čierna farba Typ rukoväte: Dlhé kovanie Typ otvoru: WC Veľkosť zámku: 90 mm Systém: obojstranná pružina Funkcia systému: spontánny návrat rukoväte do vodorovnej polohy Strana: Univerzálna Použitie: Vnútorné dvere 40-62mm Vreteno: 8 x 8 mm Dĺžka čepele: 98 mm Materiál: ZnAl Moderný dizajn   Sada...