LOCA 90 vložka Cr/Ni bru K-857-90/G2+G8
Kód produktu 26437
EAN 5907603459585
Farba: brúsený nikel / leštený chróm Typ rukoväte: Dlhé kovanie Typ otvoru: FAB Veľkosť zámku: 90 mm Systém: obojstranná pružina Funkcia systému: spontánny návrat rukoväte do vodorovnej polohy Strana: Univerzálna Použitie: Vnútorné dvere 40-62mm Vreteno: 8 x 8 mm Dĺžka čepele: 98 mm...