KOMETA 72 vložka Ni brus K-517-72/G8
Kód produktu 26454
EAN 5907603459080
Farba: brúsený nikel Typ rukoväte: Dlhé kovanie Typ otvoru: Kľúč Veľkosť zámku: 72 mm Systém: obojstranná pružina Funkcia systému: spontánny návrat rukoväte do vodorovnej polohy Strana: Univerzálna Použitie: Vnútorné dvere 40-62mm Vreteno: 8 x 8 mm Dĺžka čepele: 98 mm Materiál: ZnAl...